התקשרו עכשיו : 053-6924819

טבעות אירוסין

כאן תמצאו מידע על טבעות אירוסין, טבעות נישואין מאמרים על טבעות אירוסין ותכשיטים ועסקים מובילים בתחום.
אתר Marry Me יציג לכם את העסקים המובילים בתחום טבעות אירוסין וטבעות נישואין, תוכלו לקרוא מאמרים על טבעות אירוסין וטיפים לבחירת טבעות אירוסין. כל העסקים שנמצאים כאן נבחרו בקפידה ובעלי רמת שירות ומקצועיות מן הגבוהות שיש.

בהעניקו את התכשיט, מבטא החתן לעתיד את משאלת ליבו לשאת את בת זוגתו לאישה ומעבר לטקסיות שבעליך הענקת הטבעת והצעת הנישואין, יש משמעות עמוקה של התחיבות "חוזית" שמובילה את הזוג לחופה.

טבעות אירוסין ונישואין

טבעת הקידושין מהווה את הסמל לקדושתו של מוסד הנישואין ובצורתה העגולה והסגורה מבטאה את איחודם של בני הזוג בעולמם החדש,עולם המנציח את הכתוב במקורות "ודבק באישתו והיו לבשר אחד". (בראשית ב', כ"ד).
עתה הגיע העת לבחור את טבעת האירוסין וזו אינה קלה כלל ועיקר. שהרי אנו בוחרים את הטבעת לפי טעמנו ושואפים שתתאים לטעמה של בת הזוג. בל תטעו ותחשבו שערכה הכספי של טבעת האירוסין יגרום בכל מקרה לבת זוגתכם את ההנאה הצרופה בקבלתה. שימו דגש על עיצוב, מקוריות, חריטה המסמלת משהו מיוחד שלכם במשתוף ובכל מקרה חישבו על טעמה האישי של בת זוגתכם. האם זהב צהוב או זהב לבן?, האם משובצת אבן יהלום? או אולי משובצת אבנים נוספות?, רצוי להקדיש מחשבה, זמן, שיחות עם בני משפחה וחברות כדי שבחירתכם תמלא את ליבה אושר ותיקח חלק בעל משקל בהצעת הנישואין. אפשר להציע לחברה לקחת עם בת זוגתכם לחנויות תכשיטים ולקבל ממנה את המידע הנחוץ לכם: מה היא היתה בוחרת אם היה עליה לבחור…

טיפים לפני קניית הטבעת נישואין

טבעת אירוסין על פי המקובל במסורת היהודית צריכה להיות עגולה וחלקה עשויה ממתכת אחת – זהב או כסף.
ייעודה הוא קידושין ולא תכשיט ולפיכך אין לשבץ בטבעת אבנים ולהשתדל להימנע מחריטות.

טבעת הקידושין על פי המקובל במסורת היהודית צריכה להיות עגולה וחלקה, עשויה ממתכת אחת – זהב (לבן,צהוב) או כסף. ייעודה הוא קידושין ולא תכשיט ולפיכך אין לשבץ בטבעת יהלומים או אבנים ולהימנע מחריטות.

האם טבעת הנישואין חייבת להיות חלקה? כיום לא כמו שהיה נהוג בעבר טבעות הנישואין לפי ההלכה חייבות להיות חלקות מחריטות ומשיבוץ יהלומים אך כיום ניתן לראות יותר ויותר טבעות נישואין הנושאות עליהן יהלומים או חריטות שונות. חוזרים ומדגישים לפי ההלכה טבעת הנישואין צריכה להיות חלקה ללא שיבוצים ויהלומים.

האם ערכה הכספי של טבעת האירוסין או טבעת הנישואין משמעותי? מה שמשמעותי הוא הסימליות ולא הערכיות חשוב להדגיש שערכה הכספי של טבעות האירוסין והנישואין לא חשוב כלל, זכרו שטבעת הנישואין חייבת להיות מכספו של החתן ולא חשוב ערכם הכספי של טבעות האירוסין וטבעות הנישואין.

האם כדי לערב משפחה חברים וידידות בבחירת טבעות האירוסין? חד משמעית כן… אבל עם "אבל" גדול, הקפידו לבחור את הבנאדם הנכון ולא לערב יותר משני אנשים מקסימום… התערבות יותר משני אנשים תגרום לבלבול ויכולה לגרום לבחירה שגויה של טבעת אירוסין מה שאנו לא רוצים שיקרה כי זו הרי הצעת נישואין והפתעה… ואנו רוצים שהיא תאהב את הבחירה.

האם כדי לרכוש את טבעות האירוסין בחנות מוכרת של יהלומים ותכשיטים? בוודאות שכן… רכישה של טבעת אירוסין במקום לא מוכר ולא ידוע יכולה בעתיד להוות בעיה עם אחריות על היהלום, דבר חשוב מאוד היא קבלת תעודת אחריות על היהלום ונתונים על הטבעת. זכרו להקפיד לבקש פרטים על היהלום ועל כל מה שקשור לטבעת עצמה על איכותה, הצבע, היהלום, ותעודת אחריות.

איפה אפשר להחביא את טבעת האירוסין? אנו ממליצים בחום להחביא את טבעת האירוסין עד למועד הצעת הנישואין המרגשת בכספת אצל מישהו שאפשר לסמוך או במקום מוגן שימנע גנבה או אירוע כלשהו שהטבעת יכולה להעלם.. הרי אתם לא רוצים להגיע להצעת הנישואין ללא טבעת..

איך להתחיל בכלל לבחור את טבעת האירוסין? קודם כל החליטו שאתם רוצים להציע נישואין, לאחר מכן שאתם כבר מוכנים… תנסו לראות לפי התכשיטים של בת זוגתכם מה היא אוהבת, איזה צבע מועף, האם אוהבת יהלומים? זהב צהוב או זהב לבן וכל הפרטים הקטנים הללו יעזרו לכם לבחור טבעת אירוסין מושלמת. אל תשכחו לנסות ולברר את מידתה בערך…

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on google
Share on whatsapp
5/5
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו